Крісло Anda Seat Phantom 3 Black/Gold Size L (AD18Y-06-B-PV/C) виготовлене з оновленого шкірозамінника вищого класу, який конкурує з текстурою натуральної шкіри.
Преміальний комфорт та дизайн
ПВХ-шкіра нового покоління надзвичайно м’яка та гладка на дотик. Змінені плоскі крила сидіння забезпечують простору та зручну основу, а ергономічна спинка ідеально вписується в природний вигин спини. Елегантний чорний колір із золотою вишивкою надає кріслу вишуканого вигляду.
Максимальна продуктивність
Поєднання преміальної оксамитової подушки розміру XL для попереку та подушки для голови забезпечує підтримку тіла протягом усього дня. Крісло ідеально підходить для користувачів вагою до 120 кг та зростом від 160 до 185 см.
Особливості серії Phantom 3 Black/Gold:
- ✅ Широке сидіння: Ефективна бічна підтримка;
- ✅ Регулювання спинки: Нахил від 90 до 160 градусів;
- ✅ 2D підлокітники: Налаштування висоти та повороту;
- ✅ Memory Foam: Наповнювач подушки для попереку;
- ✅ MagClap: Інноваційна легка модульна збірка;
- ✅ DuraXtra: Зносостійка ПВХ-шкіра преміумкласу.
Загальні характеристики серії Phantom 3
Доступний в 6 кольорах, вибір за тобою
Елегантний чорний з золотою вишивкою, хмарно-білий, стриманий чорний з чорною вишивкою, кремово-рожевий, попелястий та чорний льон.
Більш просторе сидіння з більшою еластичністю
60 кг/м³ щільної формованої піни — ідеальне поєднання міцності та стійкості.
MAGCLAP — легкий процес збірки
Phantom 3 має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла.
Вбудована ергономічна підтримка
Ергономічне крісло Anda Seat Phantom 3 покращує поставу, знімає навантаження зі спини та полегшує тривалі сесії.
Характеристики моделі Anda Seat Phantom 3 Black/Gold (AD18Y-06-B-PV/C)
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так |
| Регулювання сили відхилення | Так |
| Фіксація крісла в певному положенні | Так |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Регулювання | Висота підголівника, підлокітників, поперекової подушки, сидіння; Жорсткість гойдання, Відстань підлокітників, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки | 160 ° |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так |
| Наявність підлокітників | Так (2D) |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колеса | 5 шт (прогумовані) |
| Подушка-поперековий валик | Так (Memory Foam) |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Додатково | Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постави: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Чорний-Золотий / Чорний |
| Комплектація | Спинка, сидіння, підлокітники, п’ятизіркова база, набір гвинтів, подушка для голови та попереку, поршень, пилозахисна кришка, механізм нахилу, 5 коліс |
| Вага | 27.9 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 520 х 530 мм |
| Розміри | 134 х 70 х 52 см |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Матеріал оббивки / рами | Шкірозамінник DuraXtra / Сталь |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка, Обертання на 360°, Обрезинені ролики, Посилена основа |
| Параметри користувача | Максимальний зріст: 185-200 см, Ширина спинки: 550 мм, Діаметр основи: 700 мм |
| Гарантія / Бренд | 24 міс / Anda Seat (Китай) |
Що в коробці:
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.









