Крісло Anda Seat Kaiser 2 Maroon Size XL (AD12XL-02-AB-PV/C-A05) виготовляється в сучасному дизайні.
Воно покрите оббивкою зі шкірозамінника стильного бордового кольору. Виріб є ортопедичним і оснащено великою кількістю підлаштувань під індивідуальні анатомічні особливості користувача. Сидіння моделі регулюється по висоті за допомогою газліфта Class-4 в межах 7 см, щоб підібрати комфортне положення для ніг. Спинка забезпечена механізмом Multi-functional Tilt, який відхиляє її назад на кут від 90 до 160 градусів з надійною фіксацією.
Подушка-підголовник і подушка-поперековий валик, знімаючи частину навантаження на відповідні відділи хребта, знижують напруження м’язів і зменшують втому. Руки можуть розслабитися на поліуретанових підлокітниках, підлаштовуватися у двох площинах: вертикальній і горизонтальній. Комп’ютерне крісло встановлено на алюмінієву 5-променеву основу з подвійними поліуретановими колесами.
Ключові особливості моделі:
- ✅ Максимальна вага користувача: До 200 кг;
- ✅ Матеріал оббивки: Зносостійка екошкіра ПВХ DuraXtra;
- ✅ Наповнювач: Пінополіуретан щільністю 60 кг/м³ (Re-DensAD+);
- ✅ Ергономіка: Спинка з посиленою бічною підтримкою;
- ✅ Механізм гойдання: Просунутий Multi-Functional Tilt.
Загальні характеристики серії Kaiser 2
Піна Memory Foam
Ідеальне поєднання сили та пружності. Технологія Re-DensAD+ застосовується для підвищення щільності, збільшуючи довговічність та вирішення проблеми «просідання» сидіння з часом. Підтримує постійну форму, піна формується таким чином, щоб зберігати форму упродовж усього життя. Наповнювач крісла — піна щільністю 60 кг/м³ для підтримки вашого тіла.
Ергономічний дизайн
Ергономіка є вирішальним компонентом для забезпечення комфорту та запобігання потенційним проблемам зі здоров’ям під час довготривалого сидіння. Ми розробили для вас дизайн AD+. Дизайн, який захоплює, виводячи гру на новий рівень, покращує поставу, знімає навантаження зі спини та полегшує довгі та важкі ігрові сесії або роботу.
Система нахилу до 160° та режим гойдання
Нахил спинки регулюється на 90 ~ 160 градусів з кутовим фіксатором у будь-яких положеннях. Крісло можна адаптувати до будь-яких ваших уподобань. Більше ніяких клопотів чи труднощів, коли ви працюєте, дрімаєте чи дивитеся улюблені шоу, просто насолоджуйтеся ергономічною підтримкою. Сядьте під будь-яким кутом і зафіксуйте сидіння в ідеальному положенні.
Насолоджуйся подушками з ефектом пам’яті
Покращте своє сидіння у кріслі за допомогою подушок піною з ефектом пам’яті, чутливі до тиску та температури, ідеально відтворюють форму вашого тіла. Перенеси комфорт свого сидіння на новий рівень.
Характеристики моделі Anda Seat Kaiser 2 Maroon XL (AD12XL-02-AB-PV/C-A05)
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так |
| Регулювання сили відхилення | Ні (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Так (в певному положенні) |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Висота підлокітників, Висота сидіння, Газ-ліфт, Хитання, Фіксації |
| Регулювання параметрів | Висота підлокітників, Висота сидіння, Положення підлокітників, Відстань підлокітників, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки | 160 ° |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Колеса | 5 шт |
| Подушка-поперековий валик | Так |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Спеціальні властивості | Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Так, Подвійна спинка: Ні, Коректор постаті: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Бордовий (Maroon) / Чорний |
| Комплектація | Спинка, Сидіння, Алюмінієва п’ятизіркова основа, Набір гвинтів, Подушка для голови, Поперекова подушка, Газліфт, Кожух пилозахисний для газліфта, Механізм нахилу, Підлокітники, Колеса |
| Вага | 28.9 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 580 х 540 мм |
| Розміри (Загальні) | 75.5 х 54 х 143 см |
| Гарантія та Виробник | |
|---|---|
| Бренд | Anda Seat |
| Країна реєстрації / виробник | Китай / Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Додаткові характеристики | Каркас — Framework AD S+, Фіксатор нахилу, Подушка для шиї з піною високої щільності з ефектом пам’яті, Подушка для попереку — з піною високої щільності з ефектом пам’яті |
| Особливості | 4D підлокітники, Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Обертання на 360°, Обрезинені ролики, Підголівник, Поперекова підтримка, З коліщатками, З підлокітниками |
| Матеріал оббивки / Рама | Шкіра ПВХ DuraXtra / Сталь |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Діаметр основи / Матеріал | 760 мм / Алюміній |
| Ширина спинки | 605 мм |
| Масажне | Ні |
Що в коробці?
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.







