Хіт

Stiebel Eltron KV 40 група безпеки

8 325 грн
В наявності в Києві
 • Опис

  Пристрій KV 40 застосовується спільно з водонагрівальними агрегатами проточного або накопичувального (ємністю 10-200 літрів) типу і призначений для їх захисту від гідравлічних перевантажень, пов’язаних з можливим підвищенням тиску, як в трубопроводі, що подає, так і всередині самого нагрівача. Захисна група оснащена спеціальними клапанами та зливною лійкою. Можлива її спільна робота із змішувачами ТА 60.

  Група безпеки цього типу була спеціально розроблена німецькою компанією Stiebel Eltron для спільного використання з водонагрівачами цієї фірми, що мають відповідні параметри, а також з деякими агрегатами бренду AEG.

   

  Складається з:
  – запобіжного клапана (тиск спрацьовування 6 бар)
  – редуктора зниження тиску
  – вентиля регулювання протоки
  – отвори із заглушкою для підключення манометра G 1/4
  – зливної лійки з внутрішнім різьбленням G 1
  – зворотного клапана

   

  Пристрій та принцип дії:

   

  Корпус всіх складових елементів захисної системи KV 40 виконаний з латуні, стійкою до корозії, що викликається вологою. Зверху, для більшого захисту та збільшення естетичної складової, ці елементи покриті декоративним хромом.

  До складу групи входять зворотний та захисний клапани, а так само вентиль, що регулює величину протоки зливного отвору, зливний сифон з лійкою та рухомою декоративною розеткою.

  Запобіжний клапан, оснащений мембраною із міцного, стійкого до високої температури пластику, розрахований на критичний тиск 10 бар. Якщо напір у мережі водопроводу, або тиск усередині водонагрівача з тих чи інших причин перевищать це значення, клапан спрацює, і надлишки води втечуть у зливну лійку сифона.

  При виході з ладу обмежувача температури водонагрівача за допомогою пристрою KV 40 можна безпечно злити вміст накопичувального резервуара.

  Зворотний клапан пропускає потік води лише у напрямку водонагрівача. У разі відключення води або падіння її мінімального напору, цей клапан не дозволить підігрітій воді піти у вхідний трубопровід.

   

  Перед тим, як виконувати роботи зі встановлення групи безпеки KV 40, слід переконатися, що його тиск спрацьовування відповідає технічним даним водонагрівача. Пристрій встановлюється на напірний трубопровід перед пристроєм, що захищається за допомогою вхідного і вихідного штуцерів, оснащених ущільнювальними прокладками.

  Вихідний отвір зливної лійки повинен бути з’єднаний з лінією видалення використаної води.

  Після закінчення монтажних робіт слід ретельно перевірити працездатність основних складових захисної системи.

  Монтаж захисної групи Stiebel Eltron KV 40 не становить особливої складності. При цьому, однак, слід максимально дотримуватись рекомендацій з інструкції щодо встановлення та експлуатації системи.

   

  Технічні характеристики:
  Підключення, дюймів: 1/2
  Макс. тиск водопроводу, бар: 10
  Тиск запобіг. клапана, бар: 6
  Термостат (не в комплекті): TA 260
  Виробництво: Німеччина
  Висота упаковки, мм: 150
  Ширина упаковки, мм: 140
  Глибина упаковки, мм: 180
  Об’єм упаковки, м3: 0.00378
  Вага з упаковкою (брутто), кг: 1.7

   

   

  Виробник:
  STIEBLE ELTRON GmbH & Co.KG
  Dr.-Stieble-Strabe l 37603 Holzminden
  Німеччина

   

  Весь асортимент Stiebel Eltronможна переглянути за цим посиланням

 • Сервіс Stiebel Eltron

  Сервіс Stiebel Eltron

  Гарантійне та післягарантійне обслуговування Stiebel Eltron проводиться авторизованим сервісним центром Stiebel Eltron в Україні.

  Контакти сервісного центру Stiebel Eltron:

  м. Київ. вул. Вадима Гетьмана 6 (ТЦ Космополіт) тел. (044) 233-08-32

 • Відгуки (2)
  • Николай
   Николай

   Это именно то, что нужно для установки накопительного бойлера Stiebel Eltron, полный комплект с редуктором и сифоном, я рад что купил именно эту группу безопасности

  • Николай
   Николай

   Это именно то, что нужно для установки накопительного бойлера Stiebel Eltron, полный комплект с редуктором и сифоном, я рад что купил именно эту группу безопасности

  Написати відгук

  Показати відгуки на всіх мовах (2)

  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email