Крісло Anda Seat Kaiser Frontier XL Black Fabric (AD12YXL-17-B-F-B01) — преміальне комп’ютерне крісло, покликане забезпечити вам максимальний комфорт під час ігрових сесій.
Завдяки піні високої щільності з ефектом пам’яті Memory Foam і великій кількості регулювань виріб дає змогу кожному підлаштувати його під себе, що важливо під час багатогодинного проведення часу за комп’ютером. При цьому зовні крісло вирізняється стильним дизайном, а тому органічно впишеться в обстановку геймерського робочого місця.
Ключові особливості Kaiser Frontier XL Black Fabric:
- ✅ Memory Foam: Піна високої щільності з ефектом пам’яті;
- ✅ Ергономічна спинка: Регулювання нахилу від 90° до 160°;
- ✅ EverSoft Fabric: Зносостійка та приємна на дотик лляна тканина;
- ✅ 4D підлокітники: Максимальний набір налаштувань під ваші руки;
- ✅ Повна підтримка: Знімний підголівник і поперековий упор;
- ✅ Витривалість XL: Для користувачів вагою до 150 кг і зростом до 210 см.
Загальні характеристики серії Frontier
Комфортна посадка
Хочете уникнути втоми та неприємних відчуттів під час тривалих ігрових сесій? Подбайте про правильне положення свого тіла, купивши професійне крісло. Ця модель отримала велике сидіння і високу спинку з бічною підтримкою, а також ергономічні підлокітники, знімний підголівник і поперековий упор. Така конструкція знижує навантаження на м’язи та хребет, роблячи вашу взаємодія з комп’ютером гранично комфортною.
Підлаштовується під вас
Творці Anda Seat Kaiser Frontier подбали про те, щоб користувач зміг адаптувати його під свої індивідуальні параметри. 4D-підлокітники пропонують чотири напрямки налаштування — вліво і вправо, вперед і назад, вгору і вниз і зміна кута. Висота крісла регулюється в діапазоні 7 сантиметрів, а спинка відкидається під кутом від 90° до 160°. Крім того, подушки для шиї та попереку виконані знімними.
Якісні матеріали
Будьте впевнені, що комп’ютерне крісло довго радуватиме бездоганним комфортом. Як наповнювач у цьому виробі використано піну високої щільності з ефектом пам’яті Memory Foam, яка має гарну структурну міцність і довговічність. Зовні ж крісло оздоблене міцною лляною тканиною, стійкою до механічного зносу, повітропроникною і приємною на дотик.
Характеристики моделі Kaiser Frontier XL Black Fabric (AD12YXL-17-B-F-B01)
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так (Conventional Tilt) |
| Регулювання сили відхилення | Так (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Так (в певному положенні) |
| Регулювання підлокітників | Так (4D: Висота, Відстань, Кут нахилу, Кут повороту) |
| Інші регулювання | Висота підголівника, сидіння, поперекової подушки; Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки (до 160°) |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так |
| Поперекова підтримка / Подушка | Так / Так (Memory Foam) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колеса | 5 шт (прогумовані ролики) |
| Додатково | Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постави: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Чорний / Чорний |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 540 х 530 мм |
| Загальні розміри | 145 х 57 х 54 см |
| Вага крісла / в упаковці | 28.5 кг / 43 x 87 x 66 см |
| Комплектація | Крісло, 2 подушки, Інструкція, Гарантійний талон |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Матеріал оббивки / рами | Лляна тканина EverSoft / Сталь |
| Наповнювач | Піна з ефектом пам’яті (Memory Foam) |
| Матеріал основи | Алюміній (діаметр 720 мм) |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Гарантія / Бренд | 24 міс / Anda Seat (Китай) |
Що в коробці:
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.






