Крісло геймерське Anda Seat Kaiser 3 Orange Size XL (AD12YDC-XL-01-O-PV/C) – ідеальний баланс стилю та ергономіки.
Геймерські крісла Anda Seat – це першокласна якість кожної деталі. Оббивка: ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м’яке та комфортне сидіння, стійкість до подряпин та плям, сертифікована якість та довговічність. Механізми: Надміцний багатофункціональний механізм крісла, регулювання нахилу та висоти. Нахил від 90° до 165° і плюс додаткові 15° під час коливання.
Внутрішня система підтримки попереку адаптується до вашого хребта, регулює інтенсивність та рівень підтримки ручками з обох боків. Підлокітники: Ціліснометалічні 4D підлокітники з магнітом дозволяють змінювати їх кольорові накладки або встановити стільницю.
Подушка для голови: Магнітна подушка з піною з ефектом пам’яті та охолоджуючим елементом забезпечує максимальний комфорт. Легкий процес збирання MagClap™: Kaiser має спеціальну модульну конструкцію Magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збирання крісла. Хрестовина: Королівського розміру 65 мм колеса з поліуретановим покриттям плавно ковзають і не дряпають підлогу.
- ✅ Широке сидіння з ефективною бічною підтримкою
- ✅ Ергономічна спинка з регулюванням нахилу від 90° до 165°
- ✅ Цільнометалеві 4D підлокітники з вбудованими магнітами
- ✅ Система адаптивної поперекової підтримки
- ✅ Знімна подушка під голову з магнітною фіксацією
- ✅ Оздоблення з міцної та приємної на дотик екошкіри DuraXtra
- ✅ Для користувачів вагою до 200 кг та зростом від 170 до 210 см
Загальні характеристики серії Kaiser 3
Доступний в 9 кольорах, вибір за тобою
Рубіново-блакитний, хмарно-білий, кремово-рожевий, коричневий як у салоні Bentley, яскраво-помаранчевий, елегантно-чорний, класично-бордовий, карбоново-чорний, попелясто-сірий
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка
Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність на рівень підтримки ручками з обох сторін.
MagClap™ Нові технології
- Зручні різнокольорові накладки на підлокітники.
- Магнітно фіксуються та вирівнюються в комфортне положення.
Магнітна подушка с ефектом пам’яті
- Надм’яка подушка для голови на магніті.
- Відрегулюйте її у бажане положення без зусиль.
MagClap™ Легкий процес збірки
Kaiser має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла.
Доступний в розмірі L та XL
- L | Для зросту 150-190 см, вага до 150 кг
- XL | Для зросту 170-210 см, вага до 200 кг
Більш просторне сидіння з піною AD Mold
65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості.
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так |
| Регулювання сили відхилення під вагу сидячого | Ні |
| Фіксація крісла в певному положенні | Так |
| Механізми | Multi-functional Tilt |
| Регулювання | Висота підголівника, Висота підлокітників, Висота поперекової подушки, Висота сидіння, Глибина сидіння, Жорсткість гойдання, Положення підлокітників, Відстань підлокітників, Кут нахилу підлокітників, Кут нахилу сидіння, Кут повороту підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки | 165 ° |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Колеса | 5 шт |
| Подушка-поперековий валик | Ні (вбудована система) |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Спеціальні параметри | Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постаті: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Помаранчевий/Чорний / Чорний |
| Комплектація | Сидіння, Подушка для голови на магніті, Коробка з додатковими комплектуючими, 2x Магнітні підлокітники з пінополіуретану, 5x універсальних коліс, Поршень + Пилозахисна кришка, Ручка регулювання сидіння, Спинка, Захисний капсуль, Ручка блокування нахили, 2x Бічні кришки на магніті, Багатофункціональна система нахилу, П’ятизіркова база, 2x Підлокітники |
| Вага крісла | 30.85 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 525 х 570 мм |
| Розміри загальні | 136 х 57 х 61 см |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Додаткові характеристики | 4D підлокітники (регулювання в чотирьох напрямках), Матеріал оббивки ПВХ Шкіра DuraXtra, Магнітна подушка для голови, Нова складна внутрішня система підтримки попереку |
| Особливості конструкції | 4D підлокітники, Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Обертання на 360°, Обрезинені ролики, Підголівник, Поперекова підтримка, З коліщатками, З підлокітниками |
| Матеріал оббивки / Основа | Шкірозамінник / Алюміній |
| Максимальний зріст / Ширина спинки | 210 см / 570 мм |
| Діаметр основи / Гарантія | 740 мм / 24 міс |
Що в коробці?
Таблиця загального порівняння та відмінностей Anda Seat Kaiser 3 з іншими моделями цієї серії:
| Модель | Колір | Розмір | Матеріал | Артикул | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaiser 3 Black Fabric Size XL | Чорний | XL | Тканина | AD12YDC-XL-01-B-CF | Перейти |
| Kaiser 3 Grey Fabric Size XL | Сірий | XL | Тканина | AD12YDC-XL-01-G-PV/F | Перейти |
| Kaiser 3 Dark Gray Fabric Size XL | Темно сірий | XL | Тканина | AD12YDC-XL-01-GB-CF | Перейти |
| Kaiser 3 White Size XL | Білий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-W-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Brown Size XL | Коричневий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Pink Size XL | Рожевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Black Size XL | Чорний | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-B-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Maroon Size XL | Бордовий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Green Size XL | Зелений | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Orange Size XL | Помаранчевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDC-XL-01-O-PV/C | Ця сторінка |
| Kaiser 3 Grey Fabric Size L | Сірий | L | Тканина | AD12YDC-L-01-G-PV/F | Перейти |
| Kaiser 3 Dark Gray Fabric Size L | Темно сірий | L | Тканина | AD12YDC-L-01-GB-CF | Перейти |
| Kaiser 3 Black Fabric Size L | Чорний | L | Тканина | AD12YDC-L-01-B-CF | Перейти |
| Kaiser 3 Maroon Size L | Бордовий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Black Size L | Чорний | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-B-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Green Size L | Зелений | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Brown Size L | Коричневий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Orange Size L | Помаранчевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-O-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 Pink Size L | Рожевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 3 White Size L | Білий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDC-L-01-W-PV/C | Перейти |
Mexter – офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.












Anda Seat Kaiser 3 Orange виглядає нестандартно й дуже стильно. Оббивка приємна, спинка добре підтримує. Ідеальний варіант, якщо хочеться щось з характером.
Показати відгуки на всіх мовах (2)