Крісло Anda Seat Kaiser Frontier XL Dark Gray Fabric (AD12YXL-17-GB-F-G01) – преміальне комп’ютерне крісло, покликане забезпечити вам максимальний комфорт під час ігрових сесій.
Завдяки піні високої щільності з ефектом пам’яті Memory Foam і великій кількості регулювань виріб дає змогу кожному підлаштувати його під себе, що важливо під час багатогодинного проведення часу за комп’ютером. При цьому зовні крісло вирізняється стильним дизайном, а тому органічно впишеться в обстановку геймерського робочого місця.
Ключові особливості Kaiser Frontier XL:
- ✅ Memory Foam: Піна високої щільності з ефектом пам’яті;
- ✅ Регульована спинка: Нахил від 90° до 160° для роботи та відпочинку;
- ✅ EverSoft Fabric: Зносостійка, приємна на дотик лляна тканина;
- ✅ 4D підлокітники: Максимальний набір налаштувань під ваші руки;
- ✅ Повна підтримка: Знімний підголівник і поперековий упор;
- ✅ Витривалість XL: Для користувачів вагою до 150 кг і зростом до 210 см.
Загальні характеристики серії Frontier
Комфортна посадка
Хочете уникнути втоми та неприємних відчуттів під час тривалих ігрових сесій? Подбайте про правильне положення свого тіла, купивши професійне крісло. Модель отримала велике сидіння і високу спинку з бічною підтримкою, а також ергономічні підлокітники, знімний підголівник і поперековий упор. Така конструкція знижує навантаження на м’язи та хребет.
Підлаштовується під вас
Творці Anda Seat Kaiser Frontier подбали про те, щоб користувач зміг адаптувати його під свої індивідуальні параметри. 4D-підлокітники пропонують чотири напрямки налаштування — вліво і вправо, вперед і назад, вгору і вниз і зміна кута. Висота крісла регулюється в діапазоні 7 сантиметрів, а спинка відкидається під кутом від 90° до 160°.
Якісні матеріали
Будьте впевнені, що крісло довго радуватиме бездоганним комфортом. Як наповнювач використано піну високої щільності з ефектом пам’яті Memory Foam, яка має високу структурну міцність. Зовні крісло оздоблене міцною лляною тканиною, стійкою до зносу, повітропроникною і приємною на дотик.
Характеристики моделі Kaiser Frontier XL (AD12YXL-17-GB-F-G01)
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так (Conventional Tilt) |
| Регулювання сили відхилення | Так (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Так (в певному положенні) |
| Регулювання підлокітників | 4D (Висота, Відстань, Кут нахилу, Кут повороту) |
| Діапазон нахилу спинки | 90° – 160° |
| Інші регулювання | Висота підголівника, висота сидіння, кут сидіння, висота поперекової подушки, жорсткість гойдання |
| Оснащення та Матеріали | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так |
| Поперекова підтримка | Так (подушка валик) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина EverSoft |
| Матеріал наповнювача | Піна з ефектом пам’яті Memory Foam |
| Матеріал рами / бази | Сталь / Алюміній (720 мм) |
| Колеса | 5 шт (прогумовані) |
| Габарити та Фізичні параметри | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Темно-сірий / Чорний |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 540 х 530 мм |
| Ширина спинки | 550 мм |
| Загальні розміри | 145 х 57 х 54 см |
| Вага крісла | 28.5 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Офіційні дані | |
|---|---|
| Бренд / Виробник | Anda Seat / Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Крісло, 2 подушки, Інструкція, Гарантійний талон |
Що в коробці:
Mexter – офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.






