Крісло Anda Seat T-Pro 2 Blue/Black Size XL (AD12XLLA-01-SB-F) — дизайн якого захоплює, виводячи гру на новий рівень.
Крісло покращує поставу, знімає навантаження зі спини та полегшує довгі й важкі ігрові сесії. Модель оснащена надміцним багатофункціональним механізмом з регулюванням нахилу і висоти, а також найкращим газовим поршнем 4-го класу — надійним та вибухозахищеним.
Ключові особливості моделі:
- ✅ Широке сидіння: З ефективною бічною підтримкою для великих користувачів;
- ✅ Тканина AD Alpha: Зносостійка, приємна на дотик та дихаюча лляна оббивка;
- ✅ 4D підлокітники: Нового рівня з повним спектром налаштувань;
- ✅ Наповнювач Memory Foam: Використовується в подушці для попереку;
- ✅ Регульована ергономіка: Спинка з нахилом від 90° до 160°.
Загальні характеристики T-Pro 2
Льняна тканина AD Alpha
Використовується для високоякісних крісел AndaSeat. Стійка до подряпин і плям. Матеріал розроблений з урахуванням повного комфорту: тканина AD Alpha не містить шкідливих хімічних елементів (тестовано SGS), легко чиститься та чудово зберігає форму, ідеально підходячи як для дорослих, так і для дітей.
65 мм колесо з поліуретановим покриттям (King Size)
Колеса забезпечують легкий рух без подряпин на всіх видах поверхонь. Розроблені, щоб залишатися нерухомими та забезпечувати необхідну стабільність під час гри, з відчуттям міцності та гладкості ходу.
Збережи свій комфорт з системою нахилу AD+
Нахил спинки регулюється на 90 ~ 160 градусів з кутовим фіксатором у будь-яких положеннях. AD+ Recline підтримує багатофункціональний нахил. Механізм витримує високі навантаження та забезпечує повний контроль над підвіскою крісла для легкого, надійного та міцного гойдання.
Піна AD Mold
Піна щільністю 65 кг/м³ є ідеальним елементом міцності та гнучкості. Технологія AD Mold використовується для забезпечення тривалого терміну використання піни та збереження її еластичності.
Насолоджуйся подушками з ефектом пам’яті
Покращте своє сидіння у кріслі за допомогою подушок з піною з ефектом пам’яті, які чутливі до тиску та температури, ідеально відтворюють форму вашого тіла.
Характеристики моделі Anda Seat T-Pro 2 Blue/Black Size XL (AD12XLLA-01-SB-F)
| Регулювання | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так |
| Регулювання сили відхилення | Так (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Ні (у довільному положенні) |
| Механізми | Multi-functional Tilt |
| Регулювання параметрів | Висота підлокітників, Висота поперекової подушки, Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки | 160 ° |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголовник | Так / Так (знімна, синтепон) |
| Наявність підлокітників | Так (4D) |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Колеса | 5 шт (поліуретанове покриття) |
| Подушка-поперековий валик | Так (Memory Foam) |
| Клас газліфта | 4 клас (вибухозахищений) |
| Додатково | Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постаті: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Блакитний/Чорний / Чорний |
| Комплектація | Спинка, Сидіння, Алюмінієва п’ятизіркова основа, Набір гвинтів, Подушка для голови, Поперекова подушка, Газліфт, Кожух для газліфта, Механізм нахилу, Підлокітники, Колеса |
| Вага | 28.9 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 580 х 540 мм |
| Розміри загальні | 143 х 58 х 54 см |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Матеріал оббивки / рами | Лляна тканина EverSoft (AD Alpha) / Метал (Посилена основа) |
| Наповнювач | Піна AD Mold щільністю 65 кг/м³ |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Ширина спинки / Діаметр бази | 605 мм / 760 мм |
| Гарантія / Бренд | 24 міс / Anda Seat (Китай) |
Що в коробці?
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду, що підтверджено на офіційному сайті andaseat.ua. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.








