Крісло Anda Seat Kaiser 4 Black PVC Size L (AD12YDDC-L-20-B-PV/C) створене для максимального комфорту та підтримки під час тривалих ігрових сесій.
Інноваційна система поперекової підтримки з чотирма рівнями регулювання забезпечує ідеальне положення спини, адаптуючись до ваших рухів. М’яка магнітна подушка під голову та 5D підлокітники пропонують безліч налаштувань, що дозволяє розслабити шию та руки. Преміум покриття крісла легко очищується і зберігає привабливий вигляд на довгі роки, а ергономічний дизайн сприяє покращенню постави та зниженню втоми.
- ✅ Широке сидіння з ефективною бічною підтримкою
- ✅ Ергономічна спинка з регулюванням нахилу від 90° до 160°
- ✅ 5D підлокітники нового рівня комфорту
- ✅ Система адаптивної 4-рівневої поперекової підтримки
- ✅ Знімна подушка під голову з магнітною фіксацією
- ✅ Оздоблення з міцної шкіри ПВХ DuraXtra™
- ✅ Для користувачів вагою до 170 кг та зростом до 187 см
Загальні характеристики Kaiser 4
4-рівнева підтримка попереку. 4-позиційне вбудоване регулювання
Нова вбудована система поперекової підтримки розроблена із простішою та гнучкішою можливістю регулювання. Вона забезпечує індивідуальну підтримку та комфорт поперекової частини спини, дозволяючи отримати природний і здоровий вигин хребта.

Точне налаштування 30 мм
Ви також можете підлаштувати систему підтримки попереку під свою природню осанку за допомогою вбудованої пластини в середину спинки.

Комфорт у всіх позах
Незалежно від того, граєте ви, чи працюєте, ви завжди можете відрегулювати поперекову підтримку відповідно до своїх потреб.

Надійна стійкість до плям
Покриття Kaiser 4 має надзвичайну властивість стійкості до плям. Завдяки захисному шару, його шкіра не дає плямам в’їдатися. Досить просто протерти поверхню вологої серветкою.

Надзвичайна довговічність
Матеріал покриття розрахований на активне щоденне використання. Він стійкий до стирання та вицвітання кольору під впливом ультрафіолету.

Створено з турботою про планету та вас
- 🌿 Шкіряний матеріал Kaiser 4 відповідає стандартам OEKO-TEX та RoHS
- 🌿 Забезпечує здорове сидіння та екологічно відповідальний виробничий процес
- 🌿 Гарантована безпека матеріалів

Магнітна подушка для шиї
Прикріпіть подушку для шиї в будь-якому зручному для вас положенні за допомогою магнітної фіксації. Подушка містить пружну піну з ефектом пам’яті та охолоджувальний шар.

5D підлокітники
Завдяки доданому режиму регулювання вгору, ви можете підняти комфорт рук і ліктів на абсолютно новий рівень, незалежно від того, граєте ви на ПК, чи на мобільних пристроях.

Ергономічне сидіння з піною memory foam
Широке і глибоке сидіння підняте на 5° вгору, щоб сприяти більш прямому і здоровому положенню хребта. Піна високої щільності зберігає форму протягом багатьох років.

Колір покриття. Особистість скрізь і всюди
Поєднуючи контрастні кольори, Kaiser 4 створює динамічну атмосферу та ідеально пасує вашій кімнаті або офісу. Доступний в шкірі ПВХ та лляній тканині.

135° Максимальний кут нахилу
Відкиньтеся на спинку сидіння і відпочивайте. Завдяки міцній конструкції та посиленій колісній базі, крісло завжди надійно підтримає вашу спину.

30° Режим гойдання
Гойдайтеся з максимальним комфортом. Надміцний механізм нахилу (мультиблок) забезпечує стабільне гойдання в будь-якій позі.

8 см Плавне налаштування висоти
Завдяки газліфту 4-го класу, сертифікованого SGS, можна без особливих зусиль отримати ідеальну висоту для ніг.

Характеристики моделі Anda Seat Kaiser 4 Black PVC Size L
| Регулювання та механізми | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так (Мультиблок) |
| Регулювання сили відхилення | Так (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Так (в декількох положеннях) |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Перелік регулювань | Висота підголівника, Висота підлокітників (5D), Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Відстань підлокітників, Кут нахилу підлокітників, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки (до 160°), Кут повороту підлокітників |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка-підголівник | Так / Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Поперекова підтримка | Вбудована адаптивна 4-рівнева |
| Колеса / Клас газліфта | 5 шт / 4 клас |
| Додатково | Подушка-поперековий валик: Ні, Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постаті: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Чорний / Чорний |
| Вага | 29 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 510 х 490 мм |
| Розміри (загальні) | 128 х 74 х 53 см |
| Загальні параметри та виробник | |
|---|---|
| Бренд / Гарантія | Anda Seat / 24 міс |
| Країна реєстрації / виробництва | Китай / Китай |
| Матеріал оббивки / основи | Шкіра ПВХ DuraXtra™ / Алюміній |
| Наповнювач | Піна Memory Foam (Середня жорсткість) |
| Максимальний зріст | 187 см |
| Діаметр основи / Ширина спинки | 740 мм / 540 мм |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Обертання на 360°, Обрезинені ролики, Підголівник, Поперекова підтримка, Сидіння з бічною підтримкою, Посилена основа |
Детальна комплектація Kaiser 4
🔧 Дивіться офіційну відеоінструкцію зі збирання.
Таблиця порівняння моделей Anda Seat серії Kaiser 4:
| Модель | Колір | Розмір | Матеріал | Артикул | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaiser 4 White Size XL | Білий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Green Size XL | Зелений | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Pink Size XL | Рожевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Orange Size XL | Помаранчевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-O-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Violet XL | Фіолетовий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-V-PV | Перейти |
| Kaiser 4 Black PVC XL | Чорний | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-B-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Maroon XL | Бордовий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Brown XL | Коричневий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Bright Green XL | Яскраво-зелений | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-C-PV/C-01 | Перейти |
| Kaiser 4 Grey Fabric XL | Сірий | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-G-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Black Fabric XL | Чорний | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-B-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Dark Grey XL | Темно сірий | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-GB-CF | Перейти |
| Kaiser 4 White Size L | Білий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-W-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Green Size L | Зелений | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Pink Size L | Рожевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Orange Size L | Помаранчевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-O-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Black PVC Size L | Чорний | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-B-PV/C | Ця сторінка |
| Kaiser 4 Maroon Size L | Бордовий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Brown Size L | Коричневий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Grey Fabric Size L | Сірий | L | Тканина | AD12YDDC-L-20-G-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Black Fabric Size L | Чорний | L | Тканина | AD12YDDC-L-20-B-CF | Перейти |
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.




Вибрав цю модель через матеріал — хотілось щось міцне й просте в догляді. Anda Seat Kaiser 4 Black PVC підійшов ідеально: сидіти зручно, форма добре підтримує спину. Для повсякденного користування — те, що треба.
Отображать отзывы на всех языках (2)