Крісло Anda Seat Kaiser 4 Black Fabric Size L (AD12YDDC-L-20-B-CF) створене для максимального комфорту та підтримки під час тривалих ігрових сесій.
Інноваційна система поперекової підтримки з чотирма рівнями регулювання забезпечує ідеальне положення спини, адаптуючись до ваших рухів. М’яка магнітна подушка под голову та 5D підлокітники пропонують безліч налаштувань, що дозволяє розслабити шию та руки. Преміум покриття з дихаючої лляної тканини зберігає привабливий вигляд на довгі роки, а ергономічний дизайн сприяє покращенню постави та зниженню втоми.
Особливості моделі:
- ✅ Широке сидіння з ефективною бічною підтримкою
- ✅ Ергономічна спинка з регулюванням нахилу від 90° до 160°
- ✅ 5D підлокітники нового рівня комфорту
- ✅ Система адаптивної 4-рівневої поперекової підтримки
- ✅ Знімна подушка під голову з магнітною фіксацією
- ✅ Оздоблення з міцної та приємної на дотик лляної тканини
- ✅ Для користувачів вагою до 170 кг та зростом до 187 см
Загальні характеристики Kaiser 4
4-рівнева підтримка попереку. 4-позиційне вбудоване регулювання
Нова вбудована система поперекової підтримки розроблена із простішою та гнучкішою можливістю регулювання. Вона забезпечує індивідуальну підтримку та комфорт поперекової частини спини, дозволяючи отримати природний і здоровий вигин хребта.

Точне налаштування 30 мм
Ви також можете підлаштувати систему підтримки попереку під свою природну поставу за допомогою вбудованої пластини всередині спинки.

Комфорт у всіх позах
Незалежно від того, граєте ви, чи працюєте, ви завжди можете відрегулювати поперекову підтримку відповідно до своїх потреб.

Надійна стійкість до плям
Покриття Kaiser 4 має надзвичайну властивість стійкості до плям. Завдяки захисному шару, його поверхня не дає плямам в’їдатися. Досить просто протерти тканину вологої серветкою.

Надзвичайна довговічність
Лляна тканина Kaiser 4 розрахована на всі види використання. Вона створена для протистояння стиранню та вицвітанню кольору рівня 4 або вище.

Створено з турботою про планету
- 🌿 Матеріал Kaiser 4 відповідає стандартам OEKO-TEX та RoHS
- 🌿 Забезпечує здорове сидіння
- 🌿 Екологічно відповідальний виробничий процес та гарантована безпека

Магнітна подушка для шиї
Прикріпіть подушку для шиї в будь-якому зручному для вас положенні за допомогою магнітної фіксації. Подушка містить піну з ефектом пам’яті та охолоджувальний шар.

5D підлокітники
Завдяки доданому режиму регулювання вгору, ви можете підняти комфорт рук і ліктів на абсолютно новий рівень під час гри чи роботи.

Ергономічне сидіння Memory Foam
Широке і глибоке сидіння підняте на 5° вгору для здорового положення хребта. Піна високої щільності зменшує тиск і зберігає форму роками.

Колір покриття та стиль
Поєднуючи контрастні кольори, Kaiser 4 створює динамічну атмосферу та ідеально пасує вашій кімнаті або офісу.

135° Максимальний кут нахилу
Відкиньтеся на спинку сидіння і відпочивайте. Завдяки міцній конструкції та посиленій колісній базі, крісло завжди надійно підтримає вашу спину.

30° Режим гойдання
Гойдайтеся з максимальним комфортом. Надміцний механізм нахилу забезпечує стабільне гойдання в будь-якій позі.

8 см Плавне налаштування висоти
Завдяки газліфту 4-го класу, сертифікованого SGS, можна без особливих зусиль отримати ідеальну висоту для ніг.

Характеристики моделі Anda Seat Kaiser 4 Black Fabric Size L
| Регулювання та механізми | |
|---|---|
| Вбудований механізм гойдання | Так (Мультиблок) |
| Регулювання сили відхилення | Так (під вагу сидячого) |
| Фіксація крісла | Так (в декількох положеннях) |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Перелік регулювань | Висота підголівника, Висота підлокітників (5D), Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Відстань підлокітників, Кут нахилу підлокітників, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Граничний кут нахилу спинки | 160 ° |
| Оснащення | |
|---|---|
| Підголівник / Подушка | Так / Так (Магнітна Memory Foam) |
| Наявність підлокітників | Так (5D) |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Поперекова підтримка | Вбудована адаптивна 4-рівнева |
| Колеса / Клас газліфта | 5 шт / 4 клас |
| Додатково | Подушка-поперековий валик: Ні, Підставка для ніг: Ні, Ортопедичне: Ні, Подвійна спинка: Ні, Коректор постави: Ні |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
| Колір оббивки / бази | Чорний / Чорний |
| Вага | 29 кг |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 510 х 490 мм |
| Розміри (загальні) | 128 х 74 х 53 см |
| Загальні параметри та виробник | |
|---|---|
| Максимальний зріст | 187 см |
| Діаметр основи / Ширина спинки | 740 мм / 540 мм |
| Матеріал оббивки / основи | Лляна тканина EcoSoft / Алюміній |
| Наповнювач | Піна Memory Foam (Середня жорсткість) |
| Бренд / Гарантія | Anda Seat / 24 міс |
| Країна реєстрації / виробництва | Китай / Китай |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Обертання на 360°, Обрезинені ролики, Підголівник, Поперекова підтримка, Сидіння з бічною підтримкою, Посилена основа, Масажне: Ні |
Детальна комплектація Kaiser 4
🔧 Дивіться офіційну відеоінструкцію зі збирання.
Таблиця загального порівняння та відмінностей Anda Seat Kaiser 4 з іншими моделями цієї серії:
| Модель | Колір | Розмір | Матеріал | Артикул | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaiser 4 White Size XL | Білий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Green Size XL | Зелений | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Pink Size XL | Рожевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Orange Size XL | Помаранчевий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-O-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Violet XL | Фіолетовий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-V-PV | Перейти |
| Kaiser 4 Black PVC XL | Чорний | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-B-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Maroon XL | Бордовий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Brown XL | Коричневий | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Bright Green XL | Яскраво-зелений | XL | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-XLL-20-C-PV/C-01 | Перейти |
| Kaiser 4 Grey Fabric XL | Сірий | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-G-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Black Fabric XL | Чорний | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-B-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Dark Grey XL | Темно сірий | XL | Тканина | AD12YDDC-XLL-20-GB-CF | Перейти |
| Kaiser 4 White L | Білий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-W-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Green L | Зелений | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-E-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Pink L | Рожевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-P-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Orange Size L | Помаранчевий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-O-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Black PVC L | Чорний | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-B-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Maroon Size L | Бордовий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-A-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Brown L | Коричневий | L | Шкіра ПВХ | AD12YDDC-L-20-K-PV/C | Перейти |
| Kaiser 4 Grey Fabric L | Сірий | L | Тканина | AD12YDDC-L-20-G-CF | Перейти |
| Kaiser 4 Black Fabric Size L | Чорний | L | Тканина | AD12YDDC-L-20-B-CF | Ця сторінка |
Mexter — офіційний магазин Anda Seat в Україні
Ми є авторизованим партнером бренду. Купуючи у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію та повний сервісний супровід.




Придбав Anda Seat Kaiser 4 Black Fabric Size L — відчувається преміум у всьому. Крісло м’яке, але підтримує спину дуже добре, тканина приємна й не нагрівається. Виглядає солідно, підходить як для роботи, так і для ігор. Розмір L підійшов ідеально — для мого зрісту 175 см комфортно.
Отображать отзывы на всех языках (2)